XV Kongres Medycyny Rodzinnej / 28-31 maja 2015, Karpacz

Temat najbliższego, XV Kongresu Medycyny Rodzinnej, brzmi ”Razem dla zdrowia”.
Dobrze obrazuje on doświadczenia ostatnich miesięcy. Nasza specjalizacja dla swojego rozwoju, wymaga zaangażowania wszystkich lekarzy rodzinnych i skupiających ich organizacji. Medycyna rodzinna musi być otwarta na współpracę z lekarzami innych specjalności, władzami samorządowymi, politykami i administratorami systemu.
Dla nas zawsze najważniejsza jednak będzie dobra opinia wyrażana o podstawowej opiece zdrowotnej w przeprowadzanych badaniach dotyczących satysfakcji pacjentów, która wyraźnie wskazuje, że współpraca pomiędzy nami układa się bardzo dobrze.
Podkreślamy, że realizując ideę współdziałania, dwie organizacje – Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce i Federacja Porozumienie Zielonogórskie podjęły się wspólnego przygotowania najważniejszego w Polsce edukacyjnego i naukowego wydarzenia w medycynie rodzinnej – XV Kongresu Medycyny Rodzinnej. Wyrażamy nadzieję, że Kongres pokaże jak dużą wagę lekarze opieki podstawowej przykładają do edukacji, podnoszenia kwalifikacji i własnego rozwoju zawodowego. Dla osób zainteresowanych działalnością naukową będzie on stanowił miejsce prezentacji własnych badań i krytycznych dyskusji na ich temat. Natomiast lekarze, dla których organizacja praktyk i poprawa jakości świadczeń stanowią istotne zagadnienia, w czasie zbliżającego się spotkania będą mieli okazje do swobodnej wymiany poglądów i dzielenia się doświadczeniami.


XIV Kongres Medycyny Rodzinnej
+ WIĘCEJ

XIV Kongres Medycyny Rodzinnej / 29.V-1.VI 2013, Zakopane

XIV Kongres Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce zgromadził w Zakopanem ponad 1300 uczestników. Pomimo, krytycznej oceny zmian, jakie dokonały się ostatnio w podstawowej opiece zdrowotnej, lekarze rodzinni niestrudzenie realizują misje podstawowej opieki zdrowotnej, zgodnie z hasłem tegorocznego kongresu „Medycyna rodzinna – trudna droga na szczyt”.


XIV Kongres Medycyny Rodzinnej
+ WIĘCEJ

XIII Kongres Medycyny Rodzinnej / 20-23 czerwca 2013, Poznań

Blisko 1200 lekarzy rodzinnych wzięło udział w XIII Kongresie Medycyny Rodzinnej zorganizowanym przez Stowarzyszenie Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce w dniach 20 - 23 czerwca 2013 roku w Poznaniu.
W ciągu trzech dni obrad, lekarze rodzinni, zajmowali się nie tylko aktualnymi wyzwaniami medycznymi dla podstawowej opieki zdrowotnej, ale także rozwiązywaniem systemowych problemów opieki zdrowotnej w Polsce.


XIII Kongres Medycyny Rodzinnej
+ WIĘCEJ

XII Kongres Medycyny Rodzinnej / 24-27 maja 2012, Warszawa

XII Kongres Medycyny Rodzinnej po hasłem "20 lat medycyny rodzinnej w Polsce" zbiega się z jubileuszem 20-lecia Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce. Zapraszamy do Hotelu Marriott w Warszawie w dniach 24-27 maja 2012roku.


XII Kongres Medycyny Rodzinnej
+ WIĘCEJ

XI Kongres Medycyny Rodzinnej / 2-5 czerwca 2011, Mikołajki
- Już za Nami!

Tegoroczny Kongres odbył się na wietrznych Mazurach w dniach 2 - 5 czerwca 2011r. Lekarze Rodzinni obradowali pod hasłem "Medycyna rodzinna z wiatrem i pod wiatr", nawiązującym do niezłomności lekarzy tej specjalności oraz obecnej w naszym klimacie znaczącej zmienności meteorologicznej. Zapraszamy do obejrzenia relacji z XI Kongresu !


XI Kongres Medycyny Rodzinnej
+ RELACJA

17th WONCA Europe Conference / 8-11 September 2011, Warsaw

WONCA Europe and the College of Family Physicians in Poland would like to invite you to participate in the 17th WONCA Europe Conference which will be held on 8 - 11 September 2011 in Warsaw, Poland. The theme of the Conference is 'Family Medicine – Practice, Science and Art'.


17th WONCA Europe Conference
+ WIĘCEJ

Edukacja ważna rzecz

Kongresy Medycyny Rodzinnej to doskonały sposób na stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
jak i wypełnienie obowiązku doskonalenia zawodowego.
Dzięki nim w jednym okresie rozliczeniowym możesz zdobyć prawie 80 punktów edukacyjnych!
+ przeczytaj więcej

Ścieżka rozwoju

Przeczytaj jak w Polsce przebiega rozwój zawodowy lekarzy, na co warto położyć nacisk podczas planowania własnej unikalnej ścieżki rozwoju
+ przeczytaj więcej

Bądź w kontakcie

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli masz pytania, potrzebujesz porady zadzwoń lub wyślij nam wiadomość korzystając z formularza w dzialeKONTAKT


Adres:Kraków, ul Garbarska 13/3

Tel:+12.422.09.20

Fax:+12.421.40.50

Email:kongres@zizce.edu.pl